Yönetim

YÖNETİM

Selçuk Candansayar

Selçuk Candansayar

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 1988 mezunu. 1994 yılında psikiyatri uzmanı oldu, 2000 yılında kültürel antropoloji yüksek lisansını tamamladı, 2004 yılından bu yana psikiyatri profesörü. Politik psikiyatri, LGBT- Q, şiddet ve cinsel şiddet alanında daha çok çalışıyor.

Kuruluşundan bu yana BirGün gazetesinde yazıyor. Kaos GL üye ve eğiticisi. 2009- 2016 yılları arasında TAKSAV yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2016 yılından bu yana YK Başkanı

Abdullah Kahraman

Abdullah Kahraman

1959 Kırşehir Doğumlu. İlk orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Bir kamu kuruluşundan emekli oldu. Kamu Çalışanları Sendikaları’nda(KESK) ve Özgürlük Dayanışma Partisi’nde farklı  görevlerde bulundu. 15 yıldır TAKSAV’ın değişik kademelerinde görev aldı.

Yener Aksu

Yener Aksu

1957 Ordu doğumlu. İlk orta Terme’de, liseyi Ünye’de, üniversite eğitimi ni  ise Galatasaray Mühendislik Yüksek Okulunda tamamladı. Serbest çalışıyor. 1993 yılından bu yana TAKSAV çalışmalarına katılıyor. 1996 yılından bu yana TAKSAV tarafından düzenlenen Uluslar arası Ankara Tiyatro Festivali Yönetmenliğini yapıyor.

Yasemin Sağlam

Yasemin Sağlam

1980 ODTÜ İdari İlimler Fakültesi mezunudur.

Özel sektörde değişik kademelerde süren is yaşamını, doğum yeri olan İzmir’de tamamlamıştır.

2011 yılında TAKSAV’ın İzmir’de yeniden kurulma döneminde Vakıf Temsilciliğini üstlenmiştir. 2012 yılından bu yana kesintisiz sürdürülen Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali gönüllülerindendir.

Taksav’ın yanısıra İzmir’de ekoloji ile ilgili dernek ve platformlarda aktif rol oynamakta, Konak Kent Konseye’inde çalışmaktadır.

İlhan Cihaner

İlhan Cihaner

Yönetim Kurulu Üyesi

Yılmaz Eren

Yılmaz Eren

İzmir doğumlu. Ankara Üniversitesi DTCF mezunudur. TMMOB Makina Mühendisleri Odası Yayın Biriminde çalışmaktadır. TAKSAV’ın değişik kademelerinde görev aldı. Halen TAKSAV Genel Merkez Yönetimi’nde Genel Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmekte.

Mutlu Arslan

Mutlu Arslan

Özgür Topçu

Özgür Topçu

TAKSAV Genel Merkez Yonetimi’nde Muhasip Üye olarak görevini sürdürmektedir.

Emin Koramaz

Emin Koramaz

Levent Hekim

Levent Hekim

Hasan Karakaya

Hasan Karakaya

Mustafa Karadağ

Mustafa Karadağ

Mehmet Soğancı

Mehmet Soğancı

Latife Türkyılmaz

Latife Türkyılmaz

Güven Gürkan Öztan

Güven Gürkan Öztan