TAKSAV-Arkadaş

TAKSAV-Arkadaş’ı olmak İSTİYORUM
TAKSAV-Arkadaş programına katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız ve Halk Bankası Ankara Yenişehir Şubesi TR83 0001 2009 2120 0016 0000 31 Numaralı TAKSAV hesabına en az 100 TL bağış yatırmanız yeterli olacak*. E posta adresinize gelecek kullanıcı adı ve şifrenizle Türkiye ve dünyanın her yerindeki TAKSAV- arkadaşlarınızı bulabilecek, onlarla iletişime geçebilecek ve başka bir dünya için dayanışmayı çoğaltabileceksiniz.

* TAKSAV-Arkadaş programına kayıt olmak için yatıracağınız ücret TAKSAV burs/ yardım programı için de kullanılacaktır. Bu yüzden alt sınır 100TL olarak belirlenmiştir. Bu bedel, programın 1 yıllık üyelik hakkını sağlar. Dileyen arkadaş yatıracağı miktarı kendisi belirleyebilir.

Türkiye Yurtdışı

TAKSAV-Arkadaş’larına HİZMET VERMEK İSTİYORUM
TAKSAV-Arkadaş’larına kendinizi, işinizi tanıtmak, hizmet vermek, ürünlerinizi ulaştırmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Sizi daha yakından tanıyabilmemiz için referans bölümüne dilediğiniz bir arkadaşınızın iletişim bilgilerini yazmanız yararlı olacaktır. Bilgilerinizin TAKSAV’ a ulaşmasından sonra size ulaşacağız ve sizi nasıl tanıtacağımıza birlikte karar vereceğiz*.

* TAKSAV-Arkadaş programına dahil olmak için bir ücret ödemeniz gerekecektir. Bu ücret görüşmede belirlenecektir.

Türkiye Yurtdışı